Wizyta fizjoterapeutyczna

w Twoim domu

Realizuję wizyty fizjoterapeutyczne w domu pacjenta. Wybierając wizytę domową oszczędzisz czas i zyskasz większy komfort. Fizjoterapia w domu pacjenta jest dobrym rozwiązaniem w wielu różnych sytuacjach, obejmuje prawie wszystkie zabiegi oferowane w gabinetach rehabilitacyjnych i jest równie skuteczna.

Dotarcie do gabinetu fizjoterapeuty może być problematyczne. Jeżeli masz kłopot z poruszaniem się lub opuszczaniem domu – osoby obłożnie chore, niepełnosprawne, po urazach, zabiegach lub operacjach, lub nie masz czasu na regularne wizyty w gabinecie, nie musisz wychodzić z domu aby skorzystać
z pomocy.  Wybierz rehabilitację domową, czyli terapię wykonywaną w miejscu przebywania pacjenta.

Po ustaleniu dogodnego terminu i godziny pojawię się pod wskazanym adresem z niezbędnym sprzętem do przeprowadzenia terapii, wyposażony w środki ochrony osobistej.

Terapia bólów
kręgosłupa
Terapia bólów kręgosłupa to specjalne metody fizjoterapeutyczne, np. terapia manualna oraz ćwiczenia indywidualne odpowiednio dobrane do stanu i możliwości pacjenta. Skierowana jest do pacjentów z ostrym lub przewlekłym bólem kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, piersiowym lub szyjnym. 
Neurorehabilitacja
Neurorehabilitacja to dział rehabilitacji skierowany do pacjentów, którzy mają uszkodzony centralny lub obwodowy układ nerwowy.
Terapia mięśniowo -
stawowa
Terapia mięśniowo – stawowa jest skuteczną formą rehabilitacji polegającej na świadomej pracy z ciałem człowieka, które traktowane jest jako zintegrowana całość.
Rehabilitacja osób starszych
Rehabilitacja osób starszych zajmuje się pomocą osobom starszym i chorym. Pozwala na utrzymanie stałego, aktywnego kontaktu ze środowiskiem i w odpowiedni sposób modyfikować styl życia, np. obniżyć masę ciała, zmniejszyć przeciążenia kręgosłupa, odciążyć stawy.
Rehabilitacja przed i pooperacyjna
Rehabilitacja przed i pooperacyjna ma za zadanie przyśpieszyć powrót do zdrowia i zapobiegać wtórnym powikłaniom po operacji.
Rehabilitacja
pourazowa
Rehabilitacja Pourazowa zajmuje się przywróceniem utraconej w wyniku nagłego urazu/wypadku funkcji organizmu. Stanowi integralną część leczenia podstawowego.